تابلوهای تبلیغاتی لایت باکس

لایت باکس

لایت باکس

معرفی لایت باکس

آیا شما هم به دنبال راهنمای استفاده از شیک ترین و بهترین انواع تابلوهای لایت باکس هستید؟ می دانید که قیمت مربوط به طراحی این مدل از تابلوهای تبلیغاتی کدام می باشد؟

تابلوهای تبلیغاتی یکی از مهمترین و اصلی ترین ابزارهای مورد استفاده در صنعت تبلیغات و بازاریابی می باشند که از تنوع بی نظیر برخوردار بوده و شما می توانید با توجه به علاقه مندی خود، استفاده از این ابزارها را در اولویت های ترویج خود قرار دهید. از محبوب ترین و مدرن ترین انواع تابلوهای تبلیغاتی می توان به تابلوهای لایت باکس اشاره کرد که در این مدل از تابلوها، محتوای تبلیغاتی مدنظرتان در داخل یک طلق یا باکس شیشه ای واقع شده و شما می توانید در فضاهای خارجی و داخلی به راحتی این مدل از تابلوها را مورد استفاده قرار  دهید. ضخامت مربوط به این مدل از تابلوهای تبلیغاتی در حدود هفت الی سیزده سانتی متر می باشد و شما می توانید باشکوه ترین نورپردازی را در این مدل از تابلوها اجرا نمایید. از مهمترین و اصلی ترین ویژگی های مربوط به تابلوهای تبلیغاتی مذکور می توان به موارد زیر اشاره کرد:

–         قطر پایین

–         وزن سبک

–         قابلیت تعویض محتوای تبلیغاتی

–         نصب آسان

–         زیبا و جذاب

–         قیمت بسیار مناسب

–         طراحی فوق العاده

–         نصب و اجرای راحت

شما می توانید برای مشاهده نمونه کارهای مربوط به این مدل از تابلوهای تبلیغاتی، به راحتی از وب سایت شرکت تابلو نگاه اقدام کرده و با دقت بالایی هر یک از این تابلوها را مورد بررسی قرار دهید. در ادامه مقاله سعی بر آن داریم تا در مورد اصلی ترین کاربرد مربوط به این مدل از تابلوهای تبلیغاتی توضیحات بیشتری را به حضورتان ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

لایت باکس

لایت باکس

کاربرد مربوط به لایت باکس

همانطور که در قسمت قبلی نیز به این موضوع اشاره شد، تابلوهای تبلیغاتی لایت باکس، از بی نظیرترین انواع تابلوهای مورد استفاده در جهان می باشند که از تنوع بالایی نیز برخوردار هستند. از مهمترین انواع این مدل از تابلوهای تبلیغاتی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • تابلوهای دیواری
  • تابلوهای light box ایستاده
  • تابلوهای light box آویز
  • تابلوهای light box گردان
  • تابلوهای lightbox ال ای دی
  • تابلوهایight box آویز دوطرفه و یک طرفه

همچنین توجه داشته باشید که این مدل از تابلوهای تبلیغاتی، دارای کاربرد بسیار گسترده ای می باشند و شما نیز می توانید با توجه به موارد استفاده از این ابزارهای تبلیغاتی، بهترین انواع آن را تهیه و خریداری کنید. از مهمترین و بارزترین کاربردهای مربوط به تابلوهای تبلیغاتی مذکور می توان به موارد زیر اشاره کرد:

–         مناسب برای استفاده در دکوراسیون داخلی بسیاری از ساختمان های مسکونی و اداری

–         مناسب برای تبلیغات داخل سالن های آرایشی

–         بهترین ابزار تبلیغاتی برای فضاهای داخلی و بیرونی

–         مناسب برای استفاده در دکوراسیون و دیزاین مطب پزشکان

–         مناسب برای استفاده در طراحی بسیاری از مجتمع های تفریحی

آیتم های موثر در قیمت نهایی لایت باکس

یکی از مهمترین و حساس ترین المان هایی که ذهن بسیاری از مردم را در استفاده از تابلوهای لایت باکس به سوی خود جذب کرده است، آیتم های موثر در قیمت مربوط به این مدل از تابلوهای تبلیغاتی می باشد. از مهمترین پارامترهایی که در قیمت نهایی تابلوهای light box موثر هستند، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

–         نوع تابلو

–         ابعاد و اندازه ی مربوط به تابلو

–         نوع متریال به کار رفته در طراحی و ساخت تابلو

–         نوع نورپردازی مورد استفاده در طراحی تابلو

–         شکل و طراحی مربوط به تابلو

–         نوع لامپ های مورد استفاده در نورپردازی

–         محلی که قرار است از تابلوهای مذکور استفاده شود.

متریال های مورد استفاده در طراحی و ساخت لایت باکس 

جنس مربوط به تابلوهای تبلیغاتی لایت باکس از دیگر مهمترین موضوعاتی می باشد که ذهن بسیاری از افراد را به سوی خود جذب کرده است. توجه نمایید که امروزه برای طراحی و ساخت بهترین و باکیفیت ترین انواع تابلوهای lightbox از متریال های گوناگونی استفاده می کنند که از مهمترین این متریال ها می توان به مواردی از جمله زیر اشاره کرد:

–         پارچه

–         بک لایت

–         پی وی سی

–         فلکسی فیس

شما می توانید از همین وب سایت اینترنتی پیش روی خود، سفارش تان را مبنی بر طراحی بهترین انواع تابلوهای light box به ثبت برسانید.